Erkeklerin dilini çözmenin püf noktaları

necaticetin | Cum, 11/01/2019 - 15:37 | Makale
290
Erkeklerin dilini çözmenin püf noktaları
 
Dr. Zafer Akıncı'nın anlatımıyla 'Erkeklerinden dilinden anlamanın yollarını' sizler için düzenledik. İşte eşinizi çözmenizin taktikleri...
 
Eşinizin evlenmeden önceki hal ve hareketleri ile evlendikten sonraki duruşu arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünüyorsanız, eşinizin dilini çözmenizi sağlayacak temel püf noktaları sizler için araştırdık.
 
İşte Dr. Zafer Akıncı'dan eşinizi çözmenin yolları...
 
1- Eşinizin fiziksel özelliklerini değil inandığı bir özelliğini bulup, o özelliğini ön plana çıkaran cümleler kurun. (Güç, kuvvet, iş başarısı vb...)
 
2- Eşinizi yönetebilmek için ilk önce kendisini sizin yanınızda değerli olduğunu hissettirmelisiniz.
 
3- Erkekler arkadaşlarıyla geçirdiği vakitten büyük keyif alırlar. Sizde eşinizle olan iletişimi ve bağı kuvvetlendirmek için ilgi alanı olan konularını bulun. Sevmeseniz dahi size o konudan bahsetmesini ya da öğretmesini isteyebilirsiniz. (Maç, iş, parti, gelecek vb...)
 
4- Eşinizin size hava atmasını sağlayabileceğiniz konulara değinebilirsiniz. Konuyla ilgili tecrübeniz yoksa eşiniz size durumu anlatırken kendisini överek anlatacak ve hoşuna giden şeyleri öne çıkarmanızı sağladığınız için size olan ilgisi artacaktır.
 
KAYNAK: yasemin.comYazar :

Kategori :
Eşler Arası İletişim
Okunma Sayısı
290