Avea Aile Paketi Nasıl Yapılır?

AILECE 15GB yazıp 5555’e SMS gönderebilir; bayi ya da müşteri hizmetlerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Tarifeye geçiş yaptıktan sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri ortak kullanıma dahil edebilir, Ailece 15GB Tarifesi’ni hep beraber kullanabilirsiniz.

Aile paketi ne kadar?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Aile Paketi aylık 7,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücreti 15,90 TL olacaktır.

Türk Telekom çalışan aile tarifesi nasıl yapılır?

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya mevcutta Türk Telekom faturalı mobil hat sahibiyseniz, TT AILE yazıp 5555’e SMS göndererek, TT Çalışan Aile Tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Tarife kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, grup içi limitsiz konuşma ve 5 GB cepten internet verilmektedir.

Ailece 6 GB kişi çıkarma nasıl yapılır?

Aile sahibiyseniz : IPTAL 6GB yazıp bir boşluk bırakarak iptal etmek istediğiniz kişinin numarasını 2050’ye göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom başlangıç tarifesine nasıl geçilir?

Söz konusu müşterilerimiz tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca, Avea’nın faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir.

You might be interested:  Aile Soyu Nasıl Bulunur?

Vodafone aile paketi kaç kişilik?

2 aile üyesinden biri mevcutta Vodafone faturalı hat sahibi, Vodafone Red’e yeni geçen aile üyesinin, Red hattını %35 indirimle satın alabilirler.

Türk Telekom çalışanları devlet memuru mu?

Bunun çalışanlar bakımından anlamı, Türk Telekomda artık “memur” sıfatını haiz 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi personelin çalıştırılamayacak olmasıdır.

Avea çalışanlara özel tarife nasıl yapılır?

Her bir çalışanın en fazla 5 yakını tarifelerden yararlanabilir. Aboneler, kurum kimliklerini iletmek suretiyle tekliflerden faydalanabilir. Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.

Grup içi sınırsız konuşma ne demek Türk Telekom?

Grup içi sınırsız görüşme hakkı, Sınırsız Kamu tarifesindeki abonelerin kendi aralarında ve diğer Kamu tarifelerindeki abonelerle grup içi görüşmeler için geçerlidir. Görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamında kalan kullanımlar için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi yeterlidir.

Türk Telekom Onay 5555 nedir?

Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz: GPRS erişiminiz aktif durumdaysa “INTERNET ONAY “ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.

EGM 20 GB tarifesi nasıl yapılır?

Emniyet 20GB tarifesine geçmek için; EMNİYET 20GB, yazıp 5555’e göndererek tarife değişikliği yapabilirler.

Türk Telekom faturasız hattan faturalı hatta nasıl geçebilirim?

Aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şirket yetkiliniz Türk Telekom İletişim Merkezi’ne başvuru yaparak veya bu belgelere dilekçesini de ekleyip Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine fakslayarak taleplerini iletebilirler. Faturasız hattan faturalı hatta geçiş işlemi ücretsizdir.