Avea Aile Paketine Kişi Ekleme Nasıl Yapılır?

  1. Paylaşıma dahil edeceğiniz kişinin aktivasyonu bayi ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla Başlangıç Tarifesi olarak yapılır.
  2. ORTAK 15GB boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050’ye SMS gönderirsiniz.

Ailece 6 GB tarifesi ne numara ekleme?

ORTAK boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050’ye SMS gönderirsiniz. Dahil etmek istediğiniz kişinin mobil hattı aktifleştikten hemen sonra talebinize ONAY ORTAK 6GB yazarak cevap verdiğinde tarifesi Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlar.

Türk Telekom ailece 15 GB nasıl yapılır?

AILECE 15GB yazıp 5555’e göndererek, Türk Telekom Grup mağazalarına gelerek Ailece 15GB Tarifesi’ne geçiş yapabilirsiniz. Ailece 15GB Tarifesi’ndeki hat çift taraflı aramalara kapatıldığında paylaşıma dahil olan müşteriler otomatik olarak Başlangıç Tarifesi’ne geçirilirler.

Türk Telekom çalışan aile tarifesi nasıl yapılır?

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya mevcutta Türk Telekom faturalı mobil hat sahibiyseniz, TT AILE yazıp 5555’e SMS göndererek, TT Çalışan Aile Tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Tarife kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, grup içi limitsiz konuşma ve 5 GB cepten internet verilmektedir.

Aile paketi ne demek?

MentalUP Aile Paketi; tek bir hesap altında 3 farklı kullanıcıya kadar profil oluşturma imkanı sunan bir özelliktir. Mevcut hesabınıza yeni bir profil eklediğinizde günlük çalışma planlarınız ve performans raporlarınız karışmaz, her bir kullanıcı kendisine özel hazırlanmış içeriklere erişmiş olur.

You might be interested:  Aile Danışmanlığı Sertifikası Ne Işe Yarıyor?

Vodafone Red aile indirimi nasıl yapılır?

Aile İndiriminden yararlanmak çok kolay! 2 aile üyesi de Vodafone Red’e yeni gelirse, 2. Red’li %35indirimden yaralanabilir 2 aile üyesinden biri mevcutta Vodafone Red sahibi ise, Vodafone Red’e yeni geçen aile üyesinin, Red hattını %35 indirimle satın alabilirler.

Aile paketi ne kadar?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Aile Paketi aylık 7,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücreti 15,90 TL olacaktır.

Türk Telekom ailem nerede?

Ailem Nerede – Bağlı cihazları sayesinde çocuklarınızın her an nerede olduğunu bilmenizi sağlar. Sınırsız Cihaz Koruması – Tüm Android, iOS ve Windows işletim sistemine sahip cihazlarda çalışır. Bir kez üye olduktan sonra farklı ve sınırsız sayıda cihaza yüklenerek koruma sağlar.

Türk Telekom başlangıç tarifesine nasıl geçilir?

Söz konusu müşterilerimiz tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca, Avea’nın faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir.

Türk Telekom çalışanları devlet memuru mu?

Bunun çalışanlar bakımından anlamı, Türk Telekomda artık “memur” sıfatını haiz 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi personelin çalıştırılamayacak olmasıdır.

Avea çalışanlara özel tarife nasıl yapılır?

Her bir çalışanın en fazla 5 yakını tarifelerden yararlanabilir. Aboneler, kurum kimliklerini iletmek suretiyle tekliflerden faydalanabilir. Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.

Aile paketinde hangi kanallar var?

SSport, NBA TV, Eurosport, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Animal Planet, GINX TV, Disney Junior, Duck TV, Baby TV ve çok daha fazlası 130’dan fazla yerli ve yabancı kanalı, yüzlerce “Seç İzle” film ve diziyi keyifle izleyin.

You might be interested:  Güvenli Aile Profili Nasıl Iptal Edilir?

Tivibu aile paketi kaç TL?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Aile Paketi aylık 7,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücreti 15,90 TL olacaktır.

Digitürk aile paketinde hangi kanallar var?

Aile Paketi

  • YAŞAM EĞLENCE. beIN GURME HD. TRT 2.
  • FİLM. beIN MOVIES TURK HD.
  • BELGESEL. beIN İZ HD. YABAN TV. TRT BELGESEL HD.
  • ULUSAL. TRT 1. ATV. KANAL D. STAR TV. SHOW TURK. FOX.
  • HABER. TVNET. KANAL 24. ÜLKE TV. TELE 1. NTV.
  • SPOR. beIN SPORTS 90+1. beIN SPORTS MAX 1. beIN SPORT MAX 2. A Spor. TRT SPOR.
  • MÜZİK. TRT MÜZİK.
  • ÇOCUK. MİNİKAGO. TRT ÇOCUK.