Bahçelievler Acıbadem Aile Hastanesi Nerede?

Aile Hastanesi 40.997681 enlem ve 28.867287 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Bahçelievler Mh. ve Bahçelievler ilçesine bağlıdır. Aile Hastanesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Aile Hastanesi posta kodu 34180. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 44 metredir.

Bahçelievler Aile Hastanesi sahibi kim?

Şafak Hastaneleri, son dönemde büyümeye odaklandı. Bunun ilk hamlesini ise geçtiğimiz temmuz ayında attı. Daha önce sahibi olduğu ve 2012 yılında Acıbadem Sağlık Grubu’na sattığı İstanbul Bahçelievler’deki Aile Hastanesi’ni geri satın aldı.

Özel Aile Hastanesi kaç yataklı?

Özel Aile hastanesi, yenilenen alt yapısı ve hizmet anlayışı ile fonksiyonel ve modern binasında: İleri teknolojisi ile uzman hekimleri, deneyimli hemşire ve idari personel kadrosuyla modern sağlık çözümleri üretiyor. Hastanemiz 6817m2 kapalı alana sahip olup, 104 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Özel Şafak Hastanesi sahibi kim?

Şafak Hastaneleri’nin sahibi Öztürk kardeşler ile Julius Baer yöneticilerinin, önümüzdeki günlerde son imzayı atmaları bekleniyor.

Ilkem Öztürk babası kimdir?

Haberde adı Geçen Özel Avrupa Şafak Hastanelerinin sahibi işadamı Saim Öztürk’ün sosyetik hoş İlkem Öztürk’ün babası olduğu ortaya çıktı.

A hastanesinin sahibi kim?

Fahrettin Koca
Doğum 2 Ocak 1965 Ömeranlı, Kulu, Konya
Evlilik(ler) Hale Koca
Çocuk(lar) 4
Bitirdiği okul İstanbul Üniversitesi

Murat Eyidoğan kimdir?

Murat Eyidoğan – Genel Müdür – Şafak Sağlık Grubu | LinkedIn.

Pınar Bayramgürler kimdir?

Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarında önemli görevler üstlenen ve kariyer anlamında eşine az rastlanır bir başarıya imza atan Şafak Sağlık Grubu CEO’su Pınar Bayramgürler, bir yandan da akademik alanda ilerleyerek işletme alanında doktora unvanını almak için eğitimlerine devam ediyor.

You might be interested:  Rize Aile Ve Sosyal Politikalar Il Müdürlüğü Nerede?

Istanbul Cerrahi Hastanesi nin sahibi kim?

İstanbul Cerrahi Hastanesi’nin yüzde yüz hissesine sahip yatırımcımız Ghassan Şakir ve ben bu konuda çok iştahlıyız” dedi. Bodrum’a yapacakları yatırımın Türkiye’de tek olacağını belirten Turhan, “Hastane kompleksi residence, otel, rehabilitasyon merkezi ve fizik tedavi merkezi olacak.