Bahçelievler Aile Hastanesi Kimin?

Şafak Hastaneleri, son dönemde büyümeye odaklandı. Bunun ilk hamlesini ise geçtiğimiz temmuz ayında attı. Daha önce sahibi olduğu ve 2012 yılında Acıbadem Sağlık Grubu’na sattığı İstanbul Bahçelievler’deki Aile Hastanesi’ni geri satın aldı.

A hastanesinin sahibi kim?

Fahrettin Koca
Doğum 2 Ocak 1965 Ömeranlı, Kulu, Konya
Evlilik(ler) Hale Koca
Çocuk(lar) 4
Bitirdiği okul İstanbul Üniversitesi

Özel Aile Hastanesi kaç yataklı?

Özel Aile hastanesi, yenilenen alt yapısı ve hizmet anlayışı ile fonksiyonel ve modern binasında: İleri teknolojisi ile uzman hekimleri, deneyimli hemşire ve idari personel kadrosuyla modern sağlık çözümleri üretiyor. Hastanemiz 6817m2 kapalı alana sahip olup, 104 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Doktor Tekin Yılmaz kimdir?

Tekin Yılmaz: Bölgeye yatırımlarımız sürecek. Muhtarlarla ve yerel gazetecilerle bir araya gelen Median Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tekin Yılmaz, üniversitesi hastanesi gibi birçok yatırıma imza atarak bölgede kaliteli hizmet ve istihdam sağlayacaklarını açıkladı.

Özel Şafak Hastanesi sahibi kim?

Şafak Hastaneleri’nin sahibi Öztürk kardeşler ile Julius Baer yöneticilerinin, önümüzdeki günlerde son imzayı atmaları bekleniyor.

Murat Eyidoğan kimdir?

Murat Eyidoğan – Genel Müdür – Şafak Sağlık Grubu | LinkedIn.

Pınar Bayramgürler kimdir?

Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarında önemli görevler üstlenen ve kariyer anlamında eşine az rastlanır bir başarıya imza atan Şafak Sağlık Grubu CEO’su Pınar Bayramgürler, bir yandan da akademik alanda ilerleyerek işletme alanında doktora unvanını almak için eğitimlerine devam ediyor.