Geniş Aile Ulvi Kim?

Bülent Çolak, 1977 doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Geniş Aile dizisinde ‘Ulvi’ karakteriyle ekranlarda tanınan Bülent Çolak İstanbul doğumludur.

Bülent Çolak Kimdir?

Bülent Çolak, (20 Eylül 1977, İstanbul), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Geniş Aile dizisinde ‘Ulvi’ karakteriyle ekranlarda tanınan Bülent Çolak İstanbul doğumludur. Reis Çelik’in yönettiği 1998 yapımı Hoşçakal Yarın adlı filmde Hüseyin İnan karakteriyle sanat yaşamına başladı.

Geniş Aile Ulvi aslen nerelidir?

Geniş Aile dizisinde ‘Ulvi’ karakteriyle ekranlarda tanınan Bülent Çolak İstanbul doğumlu olmasının yanında dedesinin Makedonya Vişegrat’tan göç ettiği bilinir. Reis Çelik’in yönettiği 1998 yapımı Hoşçakal Yarın adlı filmde Hüseyin İnan karakteriyle sanat yaşamına başladı.

Okyanus Çolak kaç yaşında?

Bülent Çolak, senaryo yazarı Sefa Öztürk Çolak ile evlidir. Okyanus Çolak (d.2008) adında bir çocukları vardır.

Cevahir Ulvi kim?

Ancak Ulvi’yi bu kadar özel kılan şey aslında onu canlandıran ismin ta kendisi olan Bülent Çolak.

Gereksiz Ulvi kimdir?

Sefa Öztürk Çolak ile evli olan Bülent Çolak’ın, bu evlilikten bir çocuğu bulunmaktadır. Başarılı oyuncu Bülent Çolak, 2004’te Gönül Yarası isimli filmde canlandırdığı küçük bir rol ile kamera karşısına geçti. Asıl çıkışını 2010’da Geniş Aile isimli dizide canlandırdığı Ulvi karakteri ile yaptı.

Geniş Aile Ulvi kac yasinda?

Bülent Çolak, 1977 doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Geniş Aile dizisinde ‘Ulvi’ karakteriyle ekranlarda tanınan Bülent Çolak İstanbul doğumludur. İşte Bülent Çolak hayatı