Iki Aile Ceren Kim?

1990 yılında İstanbul’da doğan Ece Çeşmioğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde okudu. 2002 yılında “Çocuklar Duymasın” dizisiyle oyunculuk hayatına adım attı, fakat asıl olarak 2006 yılında “İki Aile” dizisindeki Ceren rolüyle tanındı.

Çeşmioğlu kim?

26 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamladı. 2002 yılında ‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle oyunculuk hayatına adım attı. 2006 yılında ‘İki Aile’ dizisindeki ‘Ceren’ rolüyle geniş kitlelerce tanındı.

Ece Cesmioglu hamile mi?

Mutlu bir evlilik sürdüren çift, geçen aylarda ise bebek beklediklerini açıklamıştı. Şimdilerde 8 aylık hamile olan Ceşmioğlu, sosyal medya hesabında doğuma günler kala paylaşımda bulundu. Eşi Taner Ölmez ile kamera karşısına geçen ünlü oyuncunun karnı burnunda pozlarına ünlü isimlerden yorum yağdı.

Ece Çeşmioğlu kaç aylık?

Yaklaşık yedi aylık hamile olan güzel oyuncu, sosyal medya hesabından karnı burnunda fotoğrafını paylaştı. Kendisi gibi oyuncu Taner Ölmez ile mutlu bir evlilik sürdüren Ece Çeşmioğlu, bebeğine kavuşmak için gün sayıyor.

Ece Çeşmioğlu kimdir aslen nerelidir?

Ece Çeşmioğlu 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümü 2015 mezunu olan Ece Çeşmioğlu, Ev adlı Sinema filminde (Alper Özyurtlu/Caner Özyurtlu) rol aldı. Oyunculuk hayatına 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisiyle adım atmıştır.

Taner Ölmez Alevi mi?

DUVAR – Sanatçı Taner Ölmez, Mucize Doktor dizisindeki Vefa Ali karakteriyle gündemde. Otizmli bir doktoru canlandıran Ölmez, aynı zamanda Barabar grubunun da solisti. “Dersimli ve Alevi bir aileden geldiğim için evimizde türkü her zaman okunurdu.

You might be interested:  Aile Ve Çocuk Yardımı Ne Kadar?

Taner Ölmez’in esi hamile mi?

Kendisi gibi oyuncu olan Taner Ölmez ile evlenen ve ilk çocuğuna hamile olan Ece Çeşmioğlu Ölmez, karnı burnunda ilk pozunu paylaştı. Bebeğine kavuşmak için gün sayan oyuncu Ece Çeşmioğlu Ölmez, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu.

Ece Çeşmioğlu dogurdu mu?

Geçtiğimiz sene haziran ayında nikah masasına oturan ve ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Ece Çeşmioğlu ile Taner Ölmez çiftinin ilk çocukları dünyaya geldi. Çiftin doğumhanede çekilen duygusal fotoğrafları da yayınlandı.

Taner Ölmez’in çocuğu var mı?

Mutlu bir evlilik sürdüren ve ilk bebeklerini bekleyen çiftten müjdeli haber geldi. Ölmez ile Çeşmioğlu, Zeynep adını verdikleri kızlarına kavuştu. Anne-baba olma sevincini yaşayan ünlü çiftin bebeği, Altunizade’de özel bir hastanede dünyaya geldi.

Ece kimden hamile?

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, uzun zamandır aşk yaşadığı ve hamileliğinin ardından nikah masasına oturduğu eşi Mehmet Bilir ile beraberliklerini anlattı. 6 aylık hamile olan Ece Ronay, eşinin doğum hediyesi olarak aldığı lüks aracı paylaşmıştı.