Spotify Aile Davet Nasıl Yapılır?

Öncelikle mevcut hesabınızla oturum açın ya da kaydolun. Premium sekmesine gelin ve aile seçeneğine tıklayın. Aile üyelerini davet edin. Aile üyeleri daveti kabul eder ya da adresi doğrular. Spotify premium aile üyeliğini kullanmak için 3 temel koşul bulunuyor:
Plan yöneticisi Aile sayfasında üyeleri davet edebilir veya kaldırabilir.

Aile planı üyelerini davet et veya kaldır

 1. Hesap sayfana git.
 2. Aile hesaplarını yönet seçeneğine in.
 3. Üye ekleme veya kaldırma seçeneğini belirle.

Spotify davet linki nasıl atılır?

Plan yöneticisi Duo sayfasında üyeleri davet edebilir veya kaldırabilir.

 1. Hesap sayfana git.
 2. Soldaki menüde Spotify Premium Duo seçeneğini belirle.
 3. Bu plandaki kişiler altında, birini davet etme veya kaldırma seçeneğini belirle.

Spotify aile planı nasıl kullanılır?

Aile için Premium’u edinmek kolay

 1. Mevcut hesabınla kaydol veya oturum aç.
 2. Birlikte yaşadığın aile üyelerini Premium’a davet et.
 3. Aile üyeleri evdeyken daveti kabul eder, adreslerini doğrular ve hepsi bu kadar – ailenin bir parçası olursun. *

Spotify aile daveti nedir?

Premium Aile, birlikte yaşayan en fazla 6 aile üyesinin yararlanabileceği indirimli bir plandır. Plandaki herkes kendi hesabını kullanır, bu sayede kimse parolasını paylaşmaz ve herkesin kendi kaydedilmiş müzikleri ile çalma listeleri olur.

You might be interested:  Ataerkil Aile Ne Demek?

1 Spotify hesabını kaç kişi kullanabilir?

Premium Duo, birlikte yaşayan 2 kişinin yararlanabileceği indirimli bir plandır. Plandaki her kişi kendi Premium hesabını kullanır, bu nedenle kimse bir parolasını paylaşmaz ve herkes kendi kaydedilmiş müziklerini ve çalma listelerini tutar.

Spotify free hesap ne demek?

Dünya genelinde tüm iOS ve Android kullanıcılarına sunulacak olan, yeni mobil tasarıma sahip Spotify’ın ücretsiz versiyonunda, kullanıcılar bundan böyle 15 adet seç-dinle çalma listesi içerisinden herhangi bir şarkıyı seçip dinleyebilecek, kısacası kullanıcının artık şarkıları atlamak ya da sevilen şarkıların gelmesi

Spotify arkadaş ekleme nasıl yapılır?

Arkadaş Aktivitesi’nde arkadaşlarını takip et ve ne dinlediklerini gör. Veya arkadaşlarından profil bağlantılarını seninle paylaşmalarını iste. Arkadaşlarını nasıl bulacağını ve takip edeceğini görmek için cihazını seç.

Spotify Blend nasıl yapılır?

Blend, senin ve Blend çalma listesindeki diğer kişilerin dinlediği müzikleri bir araya getiren ortak bir çalma listesidir.

Blend çalma listesi oluştur

 1. Ara. bölümünde ‘Blend’ yaz ve ilk sonuca dokun.
 2. Blend Oluştur seçeneğini belirle.
 3. Davet et seçeneğine dokun ve arkadaşlarına gönder.

Spotify aile paketinden nasıl çıkılır?

Spotify aile üyeliği bulunan kişiler için şu şekilde aile üyeliğinden çıkabilirsiniz. İlk önce Hesap sayfanda oturum açınız. Daha sonra planın altında bulunan ‘PLANI DEĞİŞTİR’ seçeneğine tıklayın. Ardından Spotify Free’ye kaydırarak in ve ‘PREMIUM’U İPTAL ET’e’ tıklayınız.

YouTube Premium aile üyeleri birbirini görebilir mi?

Aile grubu yöneticisi olarak YouTube Premium veya YouTube Music Premium üyeliğinizi paylaşabilirsiniz. Üyeliğinizi, evinizdeki diğer aile üyeleriyle (en fazla 5 kişi) paylaşabilirsiniz.

Spotify hesabı nasıl paylaşılır?

Elbette başlangıç olarak müziklerini her zaman SMS, Messenger, Twitter, WhatsApp gibi platformlarda veya bir bağlantı kullanarak e-posta ile paylaşabilirsin. Profiline, parçaya, çalma listesine veya albüme giderek “üç nokta” () simgesine tıklayıp Paylaş ve ardından da Bağlantıyı Kopyala seçeneğine dokunman yeterli.

You might be interested:  Aile Uzmanı Nasıl Olunur?

Spotify öğrenci sadece üniversite mi?

Spotify’dan yapılan açıklamaya göre öğrenci paketi sadece üniversite öğrencilerini kapsıyor. Bu arada öğrencilerin tek yapması gereken, https://www.spotify.com/tr/student adresini ziyaret edip kayıt olmaları.

Spotify aylık ücreti ne kadar?

Popüler müzik dinleme platformu Spotify, üyelik ücretlerine zam yaptı. Spotify Premium üyeleri artık aylık 13.99 TL değil 17.99 TL ödeyecek. Aile için alınan Premium üyelik ücretleri ise 20,99 TL’den 26.99 TL’ye çekildi. Öğrenciler için olan Premium üyelik ise artık 6.99 TL değil 8.99 TL.

Spotify 2 kişi aynı anda kullanabilir mi?

Kaydol veya mevcut hesabınla oturum aç ve Duo’ya katıl. Birlikte yaşadığın kişiyi e-posta veya WhatsApp ile Duo’ya katılmaya davet et.

Spotify bireysel kaç cihazda kullanılabilir?

Not: Tek bir hesapla, aynı anda yalnızca bir cihazda çalabilirsin. Uygulamayı masaüstü, cep telefonu ve tablet için indirebilirsin.

Spotify Premium 2 kişilik ne kadar?

Spotify’ın yepyeni paketi Spotify Premium Duo bugünden itibaren dünya genelinde Türkiye dahil55 pazarda Spotify kullanıcılarının erişimine hazır olacak. Aynı adreste ikamet eden iki kişi için tasarlanan Premium Duo’nun ücreti aylık 23.99 TL.