Spotify Aile Nasıl Yapılır?

Aile üyeliği ana bir hesap üzerinden gerçekleştiriliyor. Ana hesap sahibi; diğer kullanıcıları davet edebiliyor. Ödeme işlemi de yine ana hesap sahibi tarafından gerçekleştiriliyor. Spotify aileüyeliğinden ilk ay ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Sonraki aylarda yararlanmak için ise yaklaşık 30 TL ödenmesi gerekiyor.
Aile için Premium’u edinmek kolay

 1. Mevcut hesabınla kaydol veya oturum aç.
 2. Birlikte yaşadığın aile üyelerini Premium’a davet et.
 3. Aile üyeleri evdeyken daveti kabul eder, adreslerini doğrular ve hepsi bu kadar – ailenin bir parçası olursun. *

Spotify aile nasıl eklenir?

Kendi hesaplarında oturum açma (veya kaydolma)

Aile planı üyelerini davet et veya kaldır

 1. Hesap sayfana git.
 2. Aile hesaplarını yönet seçeneğine in.
 3. Üye ekleme veya kaldırma seçeneğini belirle.

Spotify aile Paketi kimler kullanabilir?

Premium Aile, birlikte yaşayan en fazla 6 aile üyesinin yararlanabileceği indirimli bir plandır. Plandaki herkes kendi hesabını kullanır, bu sayede kimse parolasını paylaşmaz ve herkesin kendi kaydedilmiş müzikleri ile çalma listeleri olur.

Spotify davet kodu nereye girilir?

Lütfen spotify.com/redeem adresinde oturum aç. Kartın arkasındaki PIN kaplamasını hafifçe kazı. PIN’i veya makbuzundaki kodu gir. Kullan’a tıkla.

1 yıllık Spotify ne kadar?

Yıllık: 215,85 TL (Eski fiyat 167,85 TL)

Spotify Blend nasıl yapılır?

Blend, senin ve Blend çalma listesindeki diğer kişilerin dinlediği müzikleri bir araya getiren ortak bir çalma listesidir.

You might be interested:  2022 Memur Aile Yardımı Ne Kadar Oldu?

Blend çalma listesi oluştur

 1. Ara. bölümünde ‘Blend’ yaz ve ilk sonuca dokun.
 2. Blend Oluştur seçeneğini belirle.
 3. Davet et seçeneğine dokun ve arkadaşlarına gönder.

Aile MIXI nedir?

Aile Mix’i çalma listesi, Aile planındaki tüm üyelerin dinlediği müzikleri bir araya getirir. Her birinizin çaldığı müzik türleri, sanatçı ve şarkılarla önceden yüklü olarak gelir ve siz çaldıkça güncellenir. Not: Dinlediklerine göre seçilen şarkıların yanında senin profil resmin görünür.

Spotify mi yoksa Apple Music mi?

Müzik Kütüphanesi. Apple Music ve Spotify’ın her ikisi de büyük kütüphanelere sahip, ancak Apple, Spotify’ın ’35 milyondan fazla’ şarkısına karşı 45 milyon parça ile daha fazlasını iddia ediyor. Yine de, her iki kütüphanenin de dev bir ‘bana özel’ parçası yoktur.

Spotify öğrenci sadece üniversite mi?

Spotify’dan yapılan açıklamaya göre öğrenci paketi sadece üniversite öğrencilerini kapsıyor. Bu arada öğrencilerin tek yapması gereken, https://www.spotify.com/tr/student adresini ziyaret edip kayıt olmaları.

Spotify şarkı kodu nerede?

Spotify Kodlarını kullanmak için Spotify uygulamasını açın, daha sonra Arama butonuna tıklatın. Sağ üst köşede, arama çubuğunun hemen yanında kamera ikonunu göreceksiniz. Buna tıklayın. Kamerayı kodun üzerine tutun, ilişkili şarkıya hızlı şekilde geçeceksiniz.

Spotify birlikte dinleme daveti nasıl atılır?

Aynı anda birlikte dinleyin.

Grup Oturumu

 1. Spotify’ı aç ve bir şeyler çal.
 2. Ekranın altında.
 3. Grup Oturumu Başlat seçeneğinin altında OTURUMU BAŞLAT seçeneğine dokun.
 4. ARKADAŞLARINI DAVET ET’e dokun.

Spotify link nasıl atılır?

Spotify üzerinde oluşturduğunuz çalma listelerini paylaşmak için öncelikle masaüstü uygulamasını açın ve paylaşmak istediğiniz listeyi seçin. Çalma listesinin ekranında üç nokta butonu göreceksiniz. Bu butona tıklayın ve Paylaş butonu altında yer alan paylaşma seçeneklerinden birine tıklayın.

Spotify Premium 2021 ne kadar?

Spotify’dan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada 1 Şubat tarihinden itibaren Premium Aile paketini kullananların 26.99 TL yerine 29.99 TL ödeme yapacaklarını kaydetti.

You might be interested:  Eşi Çalışmayan Memura Aile Yardımı Ne Kadar 2015?

Spotify öğrenci aylık ne kadar?

Daha sonra ayda yalnızca 8,99 TL. İstediğin zaman iptal et.

Teklif yalnızca akredite olan yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler içindir. Premium’u denemiş olan kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Şartlar ve Koşulları geçerlidir.

Spotify ne dinledim?

Spotify Wrapped 2021 her yıl olduğu gibi bu yıl da erişime açıldı. Spotify kullanıcıları, 2021 yılında en çok dinlediği şarkıyı, sanatçıyı, hangi tarz müzikler dinlediği gibi bilgilere ‘Spotify 2021 Özetin’ bölümünden erişebiliyor.