Steam Aile Paylaşımı Nasıl Kapatılır?

Steam’de aile paylaşımını kapatmak için hesabınıza giriş yapın. “Steam > Tercihler > Ayarlar” yolunu takip edin.
Steam istemcisine giriş yaptıktan sonra Ayarlar kısmında yer alan ‘Aile’ sekmesini açarsanız burada ‘Diğer bilgisayarları yönet’ adlı bir buton göreceksiniz. Buradan kütüphanenizin paylaşıldığı bilgisayar ve hesapların yetkisini kaldırabilirsiniz.

Steam Aile modu nasıl kapatılır?

Kendinizin veya çocuğunuzun hesabından Aile Görünümü’nü kaldırmak için:

 1. Aile Görünümü’nden çıkın.
 2. Steam Ayarlar menüsünü açın.
 3. Açılan pencerenin sol tarafında yer alan ‘Aile’ sekmesine gidin.
 4. Aile Görünümü penceresinde ‘Aile Görünümü’nü Yönet’e tıklayıp ‘Aile Görünümü’nü Devre Dışı Bırak’ı seçin.

Steam Aile paylaşımı ücretli mi?

Peki nedir bu Steam aile paylaşımı diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Aile paylaşımı, bir kullanıcının Steam kütüphanesindeki, paylaşıma izin veren oyun ya da uygulamaların sizler tarafından eklenen aile üyelerinin ve misafirlerinin kullanımına ücretsiz olarak açılmasını sağlar.

Steam kardeşlik nedir?

Steam Aile Kütüphanesi Paylaşımı, aile üyelerinin ve misafirlerinin kendi Steam başarımlarını kazanıp kendi oyun ilerlemelerini Steam Cloud’a kaydederek birbirlerinin oyunlarını oynamasını sağlar. Bunların hepsi, paylaşılan bir bilgisayar ve kullanıcılara yetki vererek etkinleştirilir.

Steam Aile paylaşımı kalktı mı?

Rust için Steam aile paylaşımını devre dışı bırakmışlar.

Aile paylaşımı nasıl iptal edilir?

Aile grubunuzdan ayrılma

 1. Ayarlar’a gidin.
 2. Adınıza ve ardından Aile Paylaşımı’na dokunun.
 3. Adınıza dokunun.
 4. Aile Paylaşımı’nı Kullanmayı Durdur’a dokunun.
You might be interested:  Aile Kabristanı Nasıl Alınır?

Aile paylaşımı nasıl yapılır?

Aile Paylaşımı ile yapabilecekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Aile grubu başlatma

 1. Ayarlar’a gidin.
 2. Adınıza dokunun.
 3. Aile Paylaşımı’na ve ardından Ailenizi Ayarlayın’a dokunun.
 4. Ailenizi ayarlamak ve aile üyelerinizi davet etmek için ekrandaki yönergeleri izleyin.

Steam hesabı kaç kişi kullanabilir?

Tek bir bilgisayarda birden fazla Steam hesabı kullanabilir miyim? Evet, bir bilgisayardan farklı Steam hesaplarına erişebilirsiniz. Ancak aynı anda yalnızca bir hesaba erişebilirsiniz.

Steam Yayınla ne demek?

Steam Ev içi yayın nedir? Steam’in ev içi yayın servisini kullanarak bir oyun oynarken, video ve ses ev ağınız aracılığıyla yüksek seviyedeki oyun bilgisayarınızdan evinizdeki diğer bir cihaza gönderilir.

Steam Guard nasıl aktif edilir?

Steam ayarlarından Steam Guard’ı etkinleştirin. Steam istemcisine giriş yapmışken, Steam Guard’ı istemcinin sol üstünde bulunan ‘Steam’e tıklayarak etkinleştirebilirsiniz. Ardından ‘Ayarlar’a gidin ve Hesap sekmesi altındaki ‘Steam Guard Hesap Güvenliğini Yönet’ butonuna tıklayın.

Steamde arkadaş eklemek için ne kadar para lazım?

Steam’de de kur aynı. Bugünün kuruyla ortalama 75 lira yatırmalısınız.

Steam oyun nasıl ödünç verilir?

Kütüphane paylaşımı için; paylaşım yapmak istediğiniz bilgisayarda hesabınızı girip: Steam > Ayarlar > Aile > Bu bilgisayara kütüphane paylaşımı için yetki ver. ‘i işaretlemeniz gerekiyor. Hangi oyunlara erişebileceğini daha sonrasında ayarlayabiliyorsunuz.

Steam oyun paylaşımı nasıl yapılır?

Başka bir hesaptaki oyunları oynamak istiyorsanız kendi bilgisayarınızdan o hesaba girmeniz gerekiyor. 2.) Alttaki görselde de olduğu gibi, Steam Ayarları paneline -ekranın en sol üstünden girebilirsiniz- girerek ‘Aile’ sekmesine ilerleyin. (Geniş Ekran modunda Ayarlar > Aile Kütüphanesi Paylaşımı şeklinde.)

Steam de ayarlar nerede?

Masaüstü istemcisindeyken ‘Steam’i seçin ve ardından ‘Ayarlar’a tıklayın. Buradan ‘Kontrolcü’ seçeneğini seçin. Geldiğiniz kısımda genel kontrolcü ayarlarını değiştirebileceğiniz gibi aynı zamanda üç farklı genel yapılandırmayı da değiştirebilirsiniz.

You might be interested:  Aile Arasında Nişan Nasıl Olur?

iCloud Aile paylaşımı ne işe yarar?

Aile Paylaşımı, en fazla beş aile üyenizle birlikte iCloud+, Apple Music, Apple TV+, Apple Fitness+, Apple News+ ve Apple Arcade gibi harika Apple servislerine erişimi paylaşmanıza olanak tanır. Grubunuz iTunes, Apple Books ve App Store’dan satın alınanları ve bir aile fotoğraf albümünü de paylaşabilir.