Youtube Aile Üyeliği Ne Kadar?

YouTube Premium abonelik seçenekleri: Yıllık 152.99TL. Aylık 16.99tl. Aile 25.99TL. Öğrenci 9.99TL.

YouTube Premium aile üyeliği kaç lira?

YouTube Premium aboneliğinin aylık bedeli hâlihazırda 16,99 TL. Aile planı için 25,99 TL, öğrenci planı içinse 9,99 TL ödemek gerekiyor. YouTube Music’in aylık abonelik ücreti ise 13,99 TL. Aile aboneliği için 20,99 TL, öğrenci aboneliği içinse 6,99 TL ödeniyor.

1 Aylık YouTube Premium kaç TL?

YouTube Premium yıllık abonelik seçeneği ise 152.99TL olarak belirlenmiş. Yıllık abonelik otomatik yenilemeli değil ve bittiğinde yeniden alınması gerekiyor. Premium için aylık abonelik şu an 16,99 TL, Music içinse aylık abonelik 13,99 TL seviyesinde yer alıyor.

YouTube aile planı nasıl?

Aile üyesi ekleme

Aile grubu yöneticisiyseniz aile grubunuza en fazla 5 kullanıcı davet edebilirsiniz. YouTube ücretli üyeliğinizle ilişkili Google Hesabında oturum açın. Satın alınanlar ve üyelikler’e dokunun. ‘Aile paylaşımı ayarları’nın yanından Düzenle’ye dokunun.

YouTube bireysel üyelik kaç kişi kullanabilir?

YouTube Premium veya YouTube Music Premium üyesiyseniz ücretli üyeliğinizin internet bağlantısı olmadan sunduğu özellikleri aynı anda 10 adede kadar cihazda kullanabilirsiniz. Bu sınıra ulaştıktan sonra bir video indirmeyi denerseniz 10 cihaz arasından ilk kullanılanın izni iptal edilir.

You might be interested:  Geniş Aile Hangi Kanalda 2020?

YouTube aile planı nedir?

YouTube aile planı, aynı evde (ikamet adresi) yaşayan 5 kişiye kadar aile üyesiyle ücretli YouTube üyeliğinizi paylaşmanızı sağlar. Hesap sahibi veya aile grubu yöneticisi olarak bir Google aile grubu oluşturursunuz.

YouTube Premium kaç ay ücretsiz?

Google’ın Türkiye ile birlikte toplam 63 ülkede hizmet verdiği YouTube Premium servisinin normal abonelik paketinde 3 ay olan ücretsiz deneme süresi, aile paketinde ise 1 ay olarak uygulanıyor.

YouTube ne kadar para veriyor 2021?

YouTube’dan AdSense ile para kazanma potansiyeli kanaldan kanala değişir, ancak içerik oluşturucuların 1.000 izleyici tıklaması başına yaklaşık 3 ila 10 ABD Doları kazanacağı tahmin edilmektedir. Bu, günde 10.000 görüntülemeye sahip bir içerik oluşturucunun 300 ABD Doları veya daha fazla kazanabileceği anlamına gelir.

YouTube Premium yıllık Nasıl Alınır?

YouTube Premium yıllık planına kaydolma

  1. Mobil veya masaüstü web tarayıcısında youtube.com/premium/annual adresine gidin.
  2. Yıllık Planı Edinin’i seçin, ardından satın alma işleminizi tamamlamak için ilgili adımları uygulayın.

YouTube kanalına abone olmak ücretli mi?

İçerik üreticilerinin para kazanması için yeni fırsatlar yaratmaya çalışan YouTube, yeni özelliklerini duyurdu. Yüz bin kişinin üzerinde abonesi bulunan kanalların yararlanabileceği ‘Membership’ sistemiyle, izleyeciler sevdikleri kanallara 4.99 dolar ödeyerek bazı özel avantajlardan yararlanabilecekler.

Aile grubundan nasıl çıkılır?

Family Link uygulaması

  1. Family Link uygulamasını açın.
  2. Sol üstte, Menü Aile grubu’na dokunun.
  3. Sağ üstte, Diğer Aile grubundan ayrıl. Gruptan ayrıl’a dokunun.
  4. Şifrenizi yazıp Onayla’ya dokunun.

YouTube Premium Family nasıl?

Mevcut YouTube Premium veya Music Premium üyeleri

YouTube uygulamasında profil fotoğrafınıza, ardından Ücretli üyelikler’e dokunun. Aile planından yararlan’a dokunun. Tekrar Aile planından yararlan’a dokunun. Satın al’a dokunun.

Google aile grubu kaç kişilik?

Eğlenceyi paylaşın ve sevdiklerinizle bağlantıda kalın. En çok altı aile üyesinin bulunduğu bir aile grubu oluşturun ve hep birlikte Google’dan en iyi şekilde yararlanın.

You might be interested:  Aile Bütçe Planlaması Nasıl Yapılır?

YouTube öğrenci kaç kişi kullanabilir?

Yani toplam 4 cihaz.

YouTube Premium iki cihazda kullanılabilir mi?

YouTube Premium üyesi olarak, YouTube Filmler ve Programlar’daki ücretsiz filmleri reklamsız izleyebilirsiniz. Söz konusu filmleri, YouTube Premium hesabı başına aynı anda en fazla iki cihazda ve YouTube Premium aile planı başına aynı anda en fazla dört cihazda oynatabilirsiniz.

YouTube Premium farkı nedir?

YouTube Premium üyeliği YouTube’u reklamsız olarak kullanmanızı sağlıyor. Ayrıca YouTube Premium kullanıcıları videoları arka planda veya pencere içinde izleyebiliyor. YouTube Premium aboneleri, YouTube’da bulunan tüm videoları istediği kalitede indirebilir ve bu videoları çevrimdışı olarak izleyebilirler.